آموزش تعمیرات مایکروفر

دوره آموزش تعمیرات ماکروفر و سولاردم از جمله دوره های کاربردی در آموزشگاه فن آموزان اصفهان است که به صورت تخصصی برای علاقه مندان حوزه تعمیر وسایل برقی منزل برگزار می گردد. بدون شک با ماشینی شدن زندگی و شاغل بودن بسیاری از افراد جامعه، استفاده از دستگاه ماکروفر و سولاردام برای سرعت بخشیدن به زمان آماده شدن غذا روز به روز بیشتر می شود. لذا در صورت خراب شدن این وسیله کاربردی؛ افراد زیادی دچار مشکل می شوند.

به علت حساسیت بالا و خطرناک بودن تعمیرات این دستگاه و همچنین کمبود نیروی متخصص در این حوزه؛ آموزشگاه فن آموزان اصفهان دوره تخصصی تعمیرات مایکروفر و سولاردام را به صورت صد در صد عملی و تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای کشور، برگزار می نماید. در این دوره تمام اصول مهم در هنگام تعمیر مایکروویو و سولاردام به صورت کاملا عملی و تخصصی توسط اساتید مجرب به شما آموزش داده می شود.

مطالب ارائه شده در این کلاس کاملا جامع و کاربردی هستند؛ از این رو شما می توانید مهارت های لازم برای ورود به بازار کار را در خود پرورش دهید. همچنین در صورتی که تمایل دارید علاوه بر مایکروویو؛ تعمیرات بقیه وسایل برقی منزل را به صورت تخصصی و اصولی یاد بگیرید؛ پیشنهاد می کنیم در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی اصفهان شرکت کنید. با دیدن فیلم معرفی دوره ، اطلاعات کاملی در مورد سرفصل های دوره و روش تدریس اساتید در آموزشگاه فن آموزان اصفهان به دست می آورید.

5/5 - (12 امتیاز)

دوره آموزش تعمیرات مایکروفر اصفهان چگونه برگزار می شود؟

ویدئو

پادکست معرفی دوره آموزش تعمیرات مایکروفر فن آموزان اصفهان

شرایط مورد نیاز جهت شرکت در دوره

حداقل سن : 14 سال

حداقل مدرک تحصیلی : سیکل

جنسیت : آقا / خانم

پیش نیاز : ندارد

پایان خدمت : نیاز ندارد

محل برگزاری : اصفهان

شهریه: 1/800/000 تومان

مدت آموزش: 4 ساعت

ویژگی های این دوره

نوع برگزاری : تئوری و عملی

پشتیبانی بعد از دوره : دارد

معرفی خوابگاه : دارد

کلاس رایگان مشاوره راه اندازی کسب و کار : دارد

با شرکت در کلاس آموزش تعمیرات مایکروفر و سولاردم اصفهان چه مهارت هایی به دست می آوریم؟

– در دوره تعمیرات ماکروویو شما بصورت کاملا عملی و تخصصی با نحوه عملکرد تمام قطعات و کارائی کاملا آشنا میشوید.

– در این دوره در کارگاه عملی بصورت کاملا تخصصی بر نحوه تعمیرات و نکات مهم در تعمیرات آشنا میشوید.

– در دوره تعمیرات ماکروفر اصول کلی و نحوه تست قطعات از لحاظ برقی کاملا بررسی و آموزش میبینید.

– در این دوره تمام مشکلاتی از نظیر کار نکردن فر،عدم چرخش سینی کف، شکسته شدن دستگیره و قفل و … بصورت کاملا عملی یاد میگیرید.

– در دوره تعمیرات با نحوه برنامه دادن مجدد دستگاه و عملکرد صحیح بطور کاملا عملی آشنا میشوید.

-در دوره تعمیرات با نحوه تعمیرات انواع برندها و اصول کلی آنها بطور کامل آشنا میشوید.

چه چیز هایی در کلاس آموزش تعمیر مایکروفر و سولاردم اصفهان می آموزیم؟

logo gold سرفصل های دوره مبتدی تا پیشرفته تعمیرات ماکروفر و سولاردم

بررسی نکات مهم و ایمنی برای تعمیرات ماکروفر

بررسی کامل ماکروفر با ترانس و بردی

تست عملی کلیه قطعات داخل ماکروفر

آموزش کامل نحوه باز کردن صحیح ماکروفر

آموزش کاملا عملی نحوه تعویض قطعات

بررسی کامل اجزا داخلی ماکروفر

بررسی نحوه کار ترانس ولتاژبالا و نکات ایمنی هنگام تست

بررسی فیوز های ولتاژ

بررسی خازن ها و دیود بدنه

بررسی کامل لامپ اشعه

بررسی ترموستات حفاظتی

برررسی کامل المنت بالا یا گریل و تست عملی

بررسی کامل میکروسویچ درب و نحوه تست عملی

بررسی کامل موتور گردون کف

بررسی کامل فن و نحوه تست عملی

بررسی نکات مهم در مورد شیشه ماکروفر و نحوه تعویض

و …

نمایش بیشتر
نظر شرکت کنندگان در مورد دوره آموزش تعمیرات ماکروفر و سولاردم اصفهان چیست؟
ویدئو
ویدئو
ویدئو

هزینه آموزش تعمیرات مایکروفر

شهریه دوره عادی آموزش تعمیرات ماکروفر 2/600/000 تومان
شهریه دوره آموزش تعمیرات ماکروفر با 30% تخفیف 1/800/000 تومان
شهریه دوره خصوصی آموزش تعمیرات ماکروفر 3/500/000 تومان
شهریه کلاس آنلاین آموزش تعمیرات ماکروفر با 40% تخفیف 1/560/000 تومان
مزیت های شرکت در کلاس آموزش تعمیرات ماکروفر و سولاردم آموزشگاه فن آموزان اصفهان چیست؟
 • دسترسی عالی آموزشگاه به وسایل نقلیه عمومی
 • پشتیبانی همیشگی از کارآموزان در حین و پس از پایان دوره
 • امکان سکونت در خوابگاه برای کارآموزان ساکن دیگر شهرها
 • زمان بندی منعطف و متغیر کلاس ها با توجه به تقاضای کارآموزان
 • تدریس مباحث توسط بهترین اساتید به صورت عملی و پروژه محور
 • برگزاری کلاس مشاوره رایگان برای راه اندازی کسب و کار بعد از پایان دوره
 • امکان کسب مهارت و دانش لازم برای ورود آسان به بازار کار و درآمدزایی
 • ارائه مطالب آموزشی در کارگاه های پیشرفته و تجهیز شده
 • به کارگیری تجهیزات و ابزارهای فنی به روز در کلاس ها
 • اعطای مدرک فنی و حرفه ای معتبر و قابل ترجمه به کارآموزان
 • امکان تکرار کلاس ها در صورت عدم رضایت و یاد نگرفتن مطالب دوره
 • ارتباط دائمی با آموزشگاه از طریق تلفن، وب سایت و مراجعه حضوری
 • امکان شرکت در دوره ها به صورت حضوری (خصوصی و عمومی) و آنلاین
 • انتقال تجربیات ارزشمند از سوی اساتید به کارآموزان درباره بازار کار و صنعت

سوالات متداول کارآموزان در مورد دوره فنی حرفه ای عیب یابی و تعمیر ماکروفر در اصفهان چیست؟

– بله شما میتوانید با حضور در کلاس تعمیرات ماکروفر و سولاردام بصورت مجازی که بصورت همزمان از پشتیبانی استاد بهره مند میشوید حضور نمایید.

– کارآموز میتواند در این دور هکه بصورت کامل تمام مباحث گفته میشود که حدود بین 4 ساعت میباشد شرکت کند.

– بله یکی از مهمترین امکانات که همیشه میتواند پشتیبان کارآموز باشد که از طریق آموزشگاه فن آموزان ارائه میشود پشتیابنی از طریق استاد مربوطه میباشد.

بله. شما می توانید از سراسر شهر و استان اصفهان (جنوب تا شمال و شرق تا غرب) از جمله نواحی دروازه شیراز ، هزار جریب ، خیابان کارگر ، شاهین شهر ، بهارستان ، شهرضا ، شهید بهشتی ، ملک شهر ، نجف آباد ، خمینی شهر ، تیران و کرون ، چادگان ، سامان ، داران ، سمیرم ، بوئین میاندشت ، افوس فریدن و ... به این موسسه مراجعه کرده و در دوره تعمیرات ماکروفر شرکت نمایید. همچنین در صورتی که تردد از منزل تا آموزشگاه برای شما سخت است؛ می توانید در طول برگزاری کلاس، در خوابگاه هایی که از طرف آموزشگاه به شما معرفی می شوند؛ سکونت داشته باشید.

– دوره تعمیرات ماکروفر نیاز به پیش نیاز خاصی ندارد و کارآموز با کمی آشنایی به مباحث فنی میتواند در این دوره شرکت نماید.

– بله در این دوره اصول تعمیر برند های ال جی ،سامسونگ و… که در بازار وجود دارد آموزش داده میشود.

– بله بعد از دوره تعمیرات ماکروفر شما به توانایی لازم جهت وارد شدن به بازار کار دست پیدا خواهید کرد.

بله. دسترسی بسیار عالی آموزشگاه به وسایل نقلیه عمومی و امکان سکونت در خوابگاه در طول برگزاری کلاس ها سبب شده است کارآموزان زیادی از نواحی مختلف شهر و استان اصفهان و سایر شهرها و استان های ایران از جمله شهرکرد، یاسوج، بندرعباس، کیش، خوزستان، اهواز، شیراز، بوشهر و … به این آموزشگاه مراجعه کرده و در کلاس تعمیرات مایکروویو و سولاردم این مجموعه شرکت نمایند.

اطلاعاتی در مورد دوره آموزش تعمیرات مایکروویو و سولاردم در آموزشگاه فن آموزان اصفهان

معرفی دوره آموزش تعمیرات مایکروفر آموزشگاه فن آموزان اصفهان

امروزه مایکروفر و سایر وسایل برقی مشابه آن مانند تستر، اون تستر و سولاردام؛ از اجزای ثابت هر آشپزخانه ای به حساب می آیند. بدیهی است که با افزایش استفاده از این وسیله ها، نیاز به تعمیرات آن ها نیز رو به افزایش می باشد. بنابراین شرکت در دوره آموزشی تعمیرات مایکروفر و سولاردام یکی از بهترین تصمیم های شغلی برای افرادی است که به دنبال ورود به بازار کارِ مشاغل پردرآمد فنی می باشند. آموزشگاه فن آموزان اصفهان، دوره تعمیرات ماکروفر و سولاردام را با بهترین حضور اساتید و بهره گیری از تجهیزات حرفه ای برای کارآموزان برگزار می نماید.

کلاس تعمیرات ماکروفر دربرگیرنده برنامه ای جامع و چند جانبه برای مجهز کردن افراد به مهارت های تئوری و عملی و تخصص و دانش لازم برای تشخیص، عیب یابی و تعمیر انواع ماکروفر طراحی شده است. سرفصل های تدریس شده در آموزشگاه تعمیرات مایکروفر دربرگیرنده تمامی مباحث مربوط به تعمیر و تعویض قطعات مکانیکی ماکروفر و قطعات الکترونیکی و حساس آن بوده و هیچ مورد ناگفته ای را در مورد تعمیرات این وسایل الکترونیکی ضروری از قلم نمی اندازد.

چه مبتدی باشید و چه تجربه قبلی در زمینه تعمیر مایکرو ویو و سولاردام داشته باشید؛ به شما این اطمینان را می دهیم که دوره فنی و حرفه ای تعمیر ماکروفر برای شما دوره ای ارزشمند و آموزنده خواهد بود که شما را با تمام سختی ها و پیچیدگی هایی که ممکن است در حین تعمیر مایکروفر با آن ها مواجه شوید؛ آشنا کرده و برای رویارویی با این مشکلات؛ راه حل های کاربردی به شما ارائه خواهد کرد. در نهایت می توان ادعا کرد که این دوره به شما کمک می کند تا به یک تکنسین ماهر و متخصص در حوزه تعمیرات انواع مایکروویو و تستر و سولاردام تبدیل شوید.

مزایای شرکت در دوره آموزش صفر تا صد تعمیر مایکروویو و سولاردام

همانطور که می دانید؛ مایکروویو به طور گسترده در خانه ها، رستوران ها و سایر مراکز خدمات غذایی استفاده می شود. با افزایش تقاضا برای خدمات تعمیر لوازم آشپزی، تخصص در تعمیر مایکروفر می تواند فرصت های شغلی مختلفی را برای شما فراهم کند. با کسب مهارت و دانش لازم از طریق دوره آموزشی تعمیرات مایکروفر و سولاردام ؛ می توانید به عنوان یک تکنسین مجرب وارد این عرصه شوید و در شرکت های تعمیرات لوازم منزل یا نمایندگی های خدمات پس از فروش مشغول به کار شوید. حتی می توانید پس از حرفه ای تر شدن و حصول تجربه کافی، کسب و کار موفقی در زمینه فروش یا تعمیرات ماکروفر و تستر و سایر لوازم منزل راه اندازی کنید.

دوره آموزش صفر تا صد تعمیر مایکروویو و سولاردام با رویکردی سیتماتیک و اصولی، درک مشکلات ساده تا پیچیده انواع مختلف تستر و سولاردام و مایکروفر و استانداردهای تعمیر را برای کارآموزان تبدیل به مهارتی ارزشمند و سودآور خواهد کرد. این نوید را به شما می دهیم که در طول این کلاس جامع و کاربردی، دانش عمیق و پایه ای در مورد اجزای به کار رفته در بخش های گوناگون مایکروفر، نحوه عملکرد این اجزا و مشکلات رایج این وسایل به دست خواهید آورد.

در آموزشگاه فنی و حرفه ای تعمیرات ماکروفر و تستر، شما یاد خواهید گرفت که چگونه به صورت بی خطر و با رعایت تمامی اصول و ضوابط ایمنی سفارش های تعمیرات ماکروفر و سولاردام را به سرانجام رسانده و مدیریت کنید، با استفاده از چه روش هایی مشکلات انوع مایکروفرها را به درستی تشخیص دهید و از چه تکنیک هایی برای تعمیر موثر و ماهرانه ماکروفر ها به کار ببرید.

در پایان این دوره، شما تخصص کافی برای تست، عیب یابی و تعمیر مایکروفر، تستر و سولاردام در انواع برندها و مدل های مختلف ایرانی و خارجی را به دست خواهید آورد و می توانید با قبولی در امتحانات مربوطه، مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات ماکروفر را که قابلیت ترجمه داشته و بسیار معتبر می باشد؛ دریافت نمایید.

بدون شک، دوره فنی و حرفه ای تعمیرات ماکروفر و سولاردم آموزشگاه فن آموزان اصفهان تجربه آموزشی ارزشمند و کاربردی برای همه دوستداران مشاغل فنی است که کسب مهارت های تخصصی و دانش فنی لازم برای اخذ فرصت های شغلی متنوع در حوزه تعمیرات لوازم آشپزی، جلب رضایت مشتریان و رشد شغلی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

به علاوه، اگر در حال حاضر صاحب یک کسب و کار شخصی در حوزه تعمیرات وسایل برقی خانگی و صنعتی هستید؛ با کسب تخصص لازم در زمینه تعمیرات مایکروفر می توانید نیازهای بیشتری را از مشتریان خود برآورده کرده و میزان درآمد خود را به طرز قابل توجهی افزایش دهید.

مشاهده بیشتر
5/5 - (12 امتیاز)

یک پاسخ به “آموزش تعمیرات مایکروفر”

 1. از شما علاقمندان و مخاطبان گرامی دعوت می کنیم تا هر نظر یا پرسشی درباره دوره آموزش تعمیرات مایکروفر آموزشگاه فن آموزان اصفهان دارید؛ در این بخش با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشگاه دارید بصورت 24 ساعت آماده پاسخگویی هستیم ...
👋 سلام چطور میتونم کمکتون کنم ؟